Мой папа летчик 2013

Film „Мой папа летчик” to produkcja telewizyjna. Miała premierę 9 czerwca 2013 r. na kanale Россия 1. Oprócz dorosłych aktorów wystąpiła w nim ekipa dzieci. Jedną z głównych ról zagrał siedmioletni Iwan Szmakow (Иван Шмаков):
Iwan Szmakow Иван Шмаков w filmie Мой папа лётчик
Epizodycznie wystąpił w niej również siedmioletni Arsen Szawliuk, mały piosenkarz o którym pisałem kilka dni temu (pierwszy od lewej):
Arsen Szawliuk Арсен Шавлюк Iwan Szmakow Иван Шмаков w filmie Мой папа лётчик
Akcja filmu ma miejsce na terenie wojskowym. Mama kilkuletniego Walki pracuje jako kelnerka w garnizonowej stołówce. Pewnego dnia, podczas zawiei śnieżnej Walka wpada do odkrytej studzienki kanalizacyjnej na pustkowiu. Przypadkowo przechodzi tędy pewien pilot, który go ratuje, ale sam na skutek tych wydarzeń traci głos. Chłopiec prosi mężczyznę, żeby odgrywał jego ojca przed klasą szkolną, a wkrótce sam uznaje go za tatę. Zaangażowanie chłopca sprawia, że pilot i mama, którzy wcześniej nie byli sobą zbytnio zainteresowani, zakochują się w sobie.

„Мой папа летчик” to pierwszy film z Iwanem Szmakowem, jaki obejrzałem. Chłopiec występuje jako aktor od piątego roku życia. W ciągu dwóch lat jego filmografia rozrosła się do dość pokaźnych rozmiarów. Są to niestety głównie drobne epizody w filmach i gościnne występy w serialach.
Iwan Szmakow urodził się 27 kwietnia 2005 r. w Moskwie. Ma niebieskie oczy i jasnobrązowe włosy. Poniżej kilka zdjęć z jego strony w agencji aktorskiej i z planów zdjęciowych do filmów w których zagrał:

Dodaj komentarz